Jún.24. – Az elsők mindig túlszárnyalják versenytársaikat.
|„Azt mondják, Henry Ford 25000 dollárt ajánlott fel annak, aki megmutatja neki, hogyan lehet megspórolni egyetlen csavart az általa gyártott gépkocsikon.
Henry Ford nélkül a mai Amerika nem lenne az az ország, amilyennek ismerjük.
Megszállottsága, hogy csökkentse a gyártási költségeket és növelje a termelékenységet, lehetővé tette számára egy olyan gépkocsi kibocsátását, melyet az egyszerű emberek is megvehettek.
Ez maga után vonta a modern úthálózat megteremtését, és ezzel megszületett a mai „mozgó” társadalom.
Lerakta a teljes körű minőségbiztosítási rendszer és a rendszeres modernizációs programok alapjait, melyek napjaink gépkocsiiparát jellemzik.
Érdemes levonnunk a tanulságokat abból, ami most a gépkocsiiparban történik.
Az a megszállottság, ahogy a gyárak a vevők igényeire összpontosítanak, lehetővé teszi számukra, hogy behatoljanak az emberek hétköznapjaiba.
De semmi sem tart örökké.
Minden iparágban állandó fejlesztésekre van szükség, és a minőség a globális gazdaság első számú követelményévé vált.
A piacon azok szerzik meg a vezetést, akik minden vonatkozásban túlszárnyalják versenytársaikat.”
Kívánom, hogy a mai nappal is legyen szebb és jobb az életed. További szép napot, Szia!
Lukács Ferenc
Ha szeretnéd megszerezni és birtokolni nyomtatott formában is ezeket
a gondolatokat, írásokat, akkor keresd a következő könyvet:
365 NAP NAPOLEON HILL GONDOLATAIVAL.